Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deklarata e PAPRITUR e Sali Berishës: Nuk e përjashtoj rikthimin në krye të PD-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë deklaratën e fortë mbrëmjen e sotme i ftuar në “Çim Peka Live”.

Ngjarjet e fundit me një rrjedhë të papritur kanë bërë që dhe deklaratat e liderëve politikë të marrin një drejtim tjetër, ndryshe nga sa jemi mësuar në kohën kur ka qetësi politike.

Gazetari Çim Peka e ka pyetur ish-kryeministrin Sali Berisha në lidhje me deklaratën e tij se do tërhiqej nga funksionet e tij politike, apo për marrjen e drejtimit të PD, Berisha e ka ndërprerë duke thënë kurrë mos thuaj kurrë.

Peka: Keni thënë se nuk do të ktheheni në pozicione drejtuese?

Berisha: Kurrë mos thuaj kurrë! Never say enver. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë, pasi sot kam ndërruar rrugë dhe po i heq të gjitha pengesat e mia. Nuk përjashtojë asnjë të drejtë time kushtetuese më.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img