Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deklarata e fortë e Spartak Ngjelës: Ka ministra që i kanë paguar atij që i emëroi nga 600 mijë deri në 1 milion euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

600dc203b63379b38c52863e1dfcf27c

Avokati Spartak Ngjela ditën e sotme ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se në vendin tonë ka ministra që i kanë paguar atij që i ka emëruar nga 600 mijë në 1 milion euro.

Ai tha në emisionin “Refleksione” se ajo që deklaroi është e faktuar dhe se shumë shpejt shqiptarët do t’i dëgjojnë.

“Këtu keni ministra që kanë keni ministra që i kanë paguar atij që i ka emëruar edhe 600 mijë deri në një milion euro në muaj, janë fakte keni për t’i dëgjuar. Edhe një milion euro në muaj. Sepse në ministrinë e tij kanë drejtuar kompanitë klientelë të qeverisë. Kjo është gjendja sot në Shqipëri,

Ky është kapitalizmi i kontrolluar për ta mjelë lopën. Cilën lopë? Tregun shqiptar. Kjo ka asfiksuar konkurrencën ne treg” deklaroi mes të tjerave Spartak Ngjela

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img