Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deklarata e fortë e ministrit: Tentuan të më vrasin, ja çfarë i bënë makinës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d339a379516dcdcdd76a748c3ea0a17

Ratko Dmitroviç, ministri serb i Familjes dhe Demografisë, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, ku tha se dikush u përpoq që ta vrasë.

Ai pretendoi se dikush i kishte hequr vidat e gimave të makinës së tij. “Kur dikush heq vidat nga gomat e makinës suaj, ai sigurisht nuk dëshiron t’ju urojë për ditëlindje, por t’ju vrasë,” u shpreh ai.

Dmitroviç tregoi për incidentin që i ndodhi kur po kthehej nga një takim në Nish në 22 shkurt, kur goma e makinës së tij doli nga vendi para setë hynte në autostradë.

Fatmirësisht për të, ministri nuk pësoi asnjë lëndim, ndërsa tha se dikush kërkon zhdukjen e tij dhe drejtësia duhet të zbardhë ngjarjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img