Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Deklarata e fortë e Metës: Deri në 25 Prill opozitën e ka dirigjuar Edi Rama! Në nivelet e larta ka tradhti, LSI bëri vetëvrasje me djegien e mandateve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pasi u shpreh se kryeministri Rama ka dirigjuar opozitën shqiptare deri në 25 Prill.

Ai u shpreh në “Opinion” se në nivelet e larta të politikës nuk ka gabime, por vetëm tradhti, teksa shtoi se LSI bëri vetëvrasje me djegien e mandateve.

“Opozitën shqiptare deri më 25 prill e ka dirigjuar Edi Rama, nga akuzat ndaj meje për të ashtuquajturën çështja Doshi-Fufi, nga çadra, tek djegia e mandateve, zerimi i pushtetit vendor dhe deri tek zgjedhjet e fundit. Për LSI mund të them që bëri një vetëvrasje me djegien e mandateve dhe u bë bisht i kesaj opozite të dirigjuar nga Kryeministri.  Ne nivelet e larta nuk ka gabime, ka tradhti”, tha Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img