Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Deklarata e fortë e gazetarit: Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha

spot_img

Lajme të ngjashëm


Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pais u shpreh se kolegë të njohur të tij i kanë thënë se kryedemokrati Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha.

Ai e ka bërë këtë deklaratë përballë ish-kryeministrit Berisha, por ky i fundit tha se kjo ishte akuza e parë në jetën e tij e kësaj natyre.

Peka: Gazetarë të njohur në Tiranë më kanë thënë se zoti Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohen vajzat me jetë prej Sali Berishës.

Berisha: E kam marrë vesh një gjë të tillë dhe kjo është akuza e parë në jetën time që unë dëgjoj të kësaj natyre. Është i sëmurë se nuk më ka shkuar mendja kurrë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img