Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Deklarata e FORTË e Bashës: Të pandehur që janë në arrati, në qofshin gjallë dhe s’kanë marrë plumbin kokës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kyetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga foltorja e Kuvendit ka folur për disa persona të pandehur, të cilët ndodhen në arrati dhe hedh dyshime nëse janë gjallë apo jo.

Basha u shpreh se drejtësia e re ishte krijuar për t’i shërbyer “trekëndëshit të Bermudës”, me premtimin që asnjë prej tyre nuk do të preket.

“Prej më shumë se 5 vitesh trekëndëshi i Bermundës mundohet të ndërtojë fasadën e Reformës në Drejtësi. Pa magjistratë, me njerëz që japin garanci që nuk do të preken asnjë nga brinjët. Me të pandehur që janë njoftuar nga opozita dhe media, por sot janë në arrati. Në qofshin gjallë akoma dhe nuk kanë marrë plumbin kokës nga mafia,”– u shpreh Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img