Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Deklarata bombë Lu për klanet kriminale, reagon deputeti i PD dhe i hap Ramës plagën e vjetër: Prandaj shkarkove Saimir Tahirin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Por Partia Demokratike nuk do te rreshte betejen e saj per voten e lire, kunder krimit dhe krimineleve me pushtet. Ne nuk jemi vetem. Kemi mbeshtetjen e shqiptareve te ndershem qe ende besojne tek e ardhmja e tyre ne kete vend dhe te faktorit nderkombtar.

Më shumë
spot_img
spot_img