Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Deklarata “BOMBË” e Monika Kryemadhit: Brenda dy ditësh do denoncoj me fakte si Rama manipuloi zgjedhjet e 2017, dosja 184 nuk është asgjë para kësaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

caf7001f6cbeb74e0739d60aaf9e80b5

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, pasu u shpreh se brenda 2 ditësh do të denoncojë me fakte se si Edi Rama ka manipuluar zgjedhjet e vitit 2017.

Ajo tha se dosja 184 e Dibrës nuk është asgjë para denoncimit të ri që do të bëhet, ndërsa shtoi se pas kësaj nuk do të ketë më humbje për opozitën.

“Brenda dy ditësh do të keni një denoncim të fortë nga Monika Kryamdhi se si Edi Rama e manipuloi skemën politike, që tregon qartë se si ishte ndërhyrja. Këto dosjet 184 dhe kjo tjetra s’janë asgjë. Aty do kuptojmë edhe fytyrat ëngjëllore të tyre. Duhet t’i japim fund konfliktit të grupeve ekonomike-financiare. Pas kësaj të jeni të bindur që nuk ka humbje për opozitën”, tha Kryemadhi.

Më shumë

spot_img