Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deklarata “BOMBË” e Bujar Nishanit: Lulzim Basha e dinte se Berisha do të shpallej “non grata”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi u shpreh se Lulzim Basha e ka ditur që Sali Berisha do të shpallej “non grata”.

Sipas tij, Basha e ka afruar datën e zgjedhjeve brenda PD-së për shkak se ka patur dijeni mbi Berishën, teksa shtoi se shpallja “non grata” e liderit historik të demokratëve ka krijuar një lloj shoku politik brenda PD-së.

“Lulzim Basha e dinte se Berisha do të shpallej “non grata”. Kjo çështje ka krijuar një lloj shoku politik brenda PD-së, sepse Berisha është themeluesi dhe lideri historik. Jam i bindur që Basha ka afruar datën e zgjedhjeve sepse ka patur dijeni për shpalljen “non grata” të Berishës”, tha Nishani në “Frontline”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img