Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Deklarata befasuese e Tahirit: Në zyrën time vijnë dhe rrëfehen deputetët e PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e89edf18f8e5110e6750c40ee73d86c

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka bërë një deklaratë befasuese në emisionin “Top Story”, kur tha se në zyrën e tij shkojnë shumë deputetë të Partisë Demokratike.

Duke folur për pajisjen e përgjimit të pretenduar nga opozita, Tahiri tha se nuk nevojë të përgjojë Presidentin Bujar Nishani apo kreun e PD-së, Lulzim Bashën, pasi informacionet i merr nga deputetët demokratë.

“nuk ka nevojë ta përgjoj atë (Lulzim Bashën) se mjafton të ulësh në kafen e Kuvendit dhe i mëson të gjitha. Apo të ngacmosh pak deputetët e PD-së që më vijnë në zyrë dhe t’i tregojnë të gjitha”, tha ndër të tjera Tahiri.

Lexo: Saimir Tahiri: Pajisja është e italianëve, nuk përgjojmë dot bisedat telefonike

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img