Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Degjeneron në sherr mbledhja e PD në Durrës, anëtarët e kryesisë braktisin takimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

PD e Durrësit ka dështuar në mbledhjen e parë të krerëve të grupseksioneve. Eshtë gazetari durrësak Gjergj Thanasi që për DurrësLajm ka nxjerrë disa nga të vërtetat dhe akuzat e mbledhjes që Oerd Bylykbashi, i deleguar nga qendra si kryetar I PD së Durrësit, ka zhvilluar në 21 janar.

Gazetari raporton se një veteran i PD-së (një nga 200 firmat themeluese të PD-së) me këtë rast vërejti me sarkazëm se kemi goxha progres gjatë këtyre viteve: PD-ja i ka transferuar zyrat nga restoranti “Aragosta” te pasticeria në fjalë.

albsig

spring

Shkak ishte bërë lajmërimi I kryetarit pë rata që duhet të marrin pjesë në mbledhje. E pasi ka nisur sherri disa prej të ftuarve në këtë mbledhje e kanë braktisur atë.  Ndër anëtarët e kryesisë që braktisën mbledhjen ishin zotërinjtë: Luan Hoti, Alban Isteri, Sead Llukaj, Bernard Beja, Fatri Mezini, Nasild Aliko, Sami Osmani dhe Zyhdi Cena. Ndër zotërinjtë që nuk u larguan nga mbledhja ishin: Ramazan Kalia, Ndrec Pjetri e ndonjë tjetër, raporton DurrësiLajm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img