Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
2.1kmh
40 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
21 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

DEGJENERON debati live/ Idajet Beqiri PËRPLASET me Lefter Maliqin: Rama bëri gabim që s’të nxori atë mesazhin… Të vuri hunë. S’mban më as deputeti: O burgaxhi, do vdesësh ti…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Beqiri: E di ku është gabimi i Ramës, që nuk nxori atë mesazhin që doje të bëheshe kryetar bashkie. Të vuri hunë ndaj u tërbove kshu ti.

Maliqi: Po ik o burgaxhi ik. O burgaxhi

Beqiri: Ke lënë koqen e namit. Ti ke vajt në sa parti, po ke leviz hu më hu.

Maliqi: Po pusho o burgaxhi pusho se ke qenë në burg

Beqiri: Po e di mirë ti për ca kam qenë në burg unë

Maliqi: Këto që më thua ti mua janë shantazh

Beqiri: Ti bëhesh drejto burg e merr lek dhe paguan zgjedhjet

Në 1 korrik ti vdes bashkë me atë politikën tënde

Maliqi: Vdes ti bashke me ata të tutë

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img