Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Dega Fibank Fier – ambiente te reja moderne!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

be9d0f446b504914c6fb7b69ccd571dd

Ambienti modern i zyrave te reja te deges Fibank vendosur ne qender te qytetit te Fierit, ofron komoditet maksimal te nderthurur me nje ekip profesional dhe te motivuar per tu sherbyer te gjithe klienteve te interesuar. 

“Fibank është një banke ne rritje dhe ne jemi te dedikuar ndaj permiresimit te vazhdueshem ne cdo aspekt, duke synuar qe te ofrojme nje sherbim te shkelqyer ne funksion te nevojave dhe kerkesave te klienteve. Per ne eshte shume i rendesishem besimi qe klientet kane tek banka jone, ndaj kujdesemi qe ky besim te reflektohet ne cdo aspekt te punes tone. Nga ana tjeter jemi te motivuar qe te angazhohemi edhe ne kuader te pergjegjesise sociale per te kontribuar ne projekte apo iniciativa ne dobi te komunitetit ku sherbejme” thekson drejtoresha e deges Fier, znj. Anika Kane.  

Fibank Albania vazhdon te jete nder bankat me dinamike dhe ne rritje nderkohe qe bankat e tjera jane ne tkurrje. Me avantazhin e vendimmarrjes teper te shpejte, Fibank eshte shume aktive ne fushen e kredidhenies si per individe ashtu edhe per biznese duke ofruar kushtet me te favorshme, ne perputhje me nevojat dhe kerkesat e klienteve. Stafi i dedikuar synon të kape mundesite qe ofron tregu duke u fokusuar ne zhvillimin e biznesit, krijimin e produkteve te reja dhe specifike sipas kerkesave te klienteve per një rritje ne vazhdimesi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img