Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Defender Europe 21”, Peleshi nxjerr pamjet e FA: Do të angazhohen dhe do jenë përkrah kolegëve amerikanë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi thotë se të gjithë Forca e Armatosura do të angazhohet për “Defender Europe 2021”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka publikuar pamje e FA duke theksuar se ato do të jenë krah kolegëve të ushtrisë amerikane.

“Defender Europe 21 – do të angazhohen të gjitha strukturat e Forcave tona të Armatosura, përkrah kolegëve të tyre të ushtrisë amerikane”, shkruan Peleshi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img