Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

“Defender Europe 21” bën bashkë Ramën dhe Metën në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka nisur ditën e sotme në Portin e Durrësit stërvitja e madhe “Defender Europe 21”.

Pikërisht nisja e kësaj stërvitje ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe presidentin e Republikës, Ilir Meta.

“Defender Europe 21” i ka bërë bashkë Metën dhe Ramën, të cilët kohëve të fundit kanë pasur jo pak përplasje në distancë jo vetëm pas zgjedhjeve të 25 prillit, por edhe gjatë fushatës elektorale.

spot_img

Më shumë

spot_img