Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dedikuar Arjan Salës, heroit të heshtur që sakrifikoi jetën për kolegët!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Foto e Ditës e newsbomb.al i dedikohet Arjan Salës, heroit që tre ditë më parë u fut në magazinën e qendrës tregtare Casa Italia dhe shpëtoi kolegët e tij, nga zjarri i madh që sapo kishte shpërthyer.

Fatkeqësisht, Arjan Sala do të mbetej i bllokuar brenda në magazinë dhe vetëm sot forcat zjarrfikëse gjetën trupin e pajetë të tij.

33 vjeçari, i martuar dhe babai i një fëmije 2 vjeç, nuk iu tremb flakëve por hyri mes tyre dhe shpëtoi kolegët që ndodheshin në magazinë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img