Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dedektivja shqiptare tregon se kur çiftet tradhtojnë më shumë: 70% e rasteve ndodh…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a270a1cf6cf0e924f3e521feca8c9e6

Dedektivja e njohur shqiptare Shkënda Lili  ka deklaruar se 70% e njerëzve në çift tradhëtojnë.

Në një intervistë për “e diell” ajo është shprehur se mosha mbi 40 vjeç e lart, tradhton pasi kanë shumë vite të martuar dhe sipas saj sikur dashuria konsumohet.

“Mosha 40 vjeç e lart po, 70% tradhtojnë në këtë moshë. Kur kanë shumë vite martesë sikur konsumohet dashuria mes tyre dhe fillojnë të lulëzojnë në vende të tjera pastaj”, u shpreh ajo.

Lili e diplomuar për juridikun prej katër vitesh punon në këtë fushë dhe ka një ekip me katër persona.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img