Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
spot_img

Dëborë në pranverë, bllokohet rruga në Llogara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës që kanë nisur mbrëmjen e djeshme qarkullimi I automjeteve në Llogara është bllokuar.

Drejtuesit e automjeteve kanë qënë të papërgatitur pasi vitet e kaluara Llogaraja nuk është përballur me këtë situatë të motit.

Shtresa e akullit e krijuar si pasojë e reshjeve ka bërë  që automjetet të mbeten të bllokuara.

Policia rrugore apelon që të gjithë drejtuesit e mjeteve të vendosin zinxhirë kur të kalojnë nëpër akset rrugore.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img