Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Debili i dytë nga e njëjta shtëpi”, Braçe ironizon deklaratat e Bashës për nxjerrjen e të dhënave: Nuk ka lidhje me zgjedhjet e shkuara!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar për nxjerrjen e të dhënave sensitive të 630 mijë qytetarëve shqiptarë. Në një postim në Twitter Braçe ironizon deklaratën e kreut të PD-së Lulzim Basha, i cili tha më herët se ka dalë një VKM që e bën AKSHI-n shoqëri anonime. Ai shkruan më tej se kjo nuk ka lidhje me zgjedhjet e shkuara.

Hahahahaha ooo zot! Debili i dyte nga e njejta shtepi: E gjitha ka lidhje ne administrimin zgjedhor; KA DALE NJE VKM QE E BEN AKSHI-ne SHOQERI ANONIME; Ky eshte skandal i telekomanduar qe AKSHI-ne ta marre nje privat! Pra, nuk ka lidhje me zgjedhjet e shkuara por ato qe vine!” shkruan Braçe.

Lidhur me skandalin e të dhënave të 630 mijë qytetarëve, kreu i PD, Lulzim Basha tha në një deklaratë për mediet se kryeministri Edi Rama duhej të jepte dorëheqjen dhe jo të kërkonte ndjesë sa për të kaluar radhën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img