Hapësire reklamuese

Politikë

"Debatova ashpër në studio dhe pastaj pimë kafe bashkë", Belind Këlliçi zbulon emrin e deputetit të PS që takoi pas emisionit

Shkruar nga Newsbomb
"Debatova ashpër në studio dhe pastaj pimë kafe

Belind Këlliçi, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”për kryetar Bashkie në Tiranë, ka folur për disa  të pathëna nga jeta e tij në politikë.

Ai ka zbuluar në “Ora News” emrin e politikani socialist me të cilin ka debatuar ashpër në një studio televizive ndërsa pas kamerave kanë pirë kafe së bashku. Bëhet fjalë për deputetin e PS Ervin Bushati.

Pyetje: Me cilin nga kundërshtarët e tu politik ke biseduar në telefon ose ke shkëmbyer mesazhe së fundmi?

Belind Këlliçi: Me këta që janë aktiv në PS, me asnjë. Por mund të përmend një rast që me një politikan socialist, kemi patur një debat të ashpër në studio televizive dhe më pas kemi pirë një kafe të qetë dhe njerëzore së bashku. Me Ervin Bushatin. Por kjo nuk ka asgjë të keqe.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese