Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

DEBATI / Qytetari i kthehet Berishës tekas fliste për mediat: “Largohu! Ik ore nga politika!”, Flamur Noka: Është militant i PS ai

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa qytetarë kanë kërkuar largimin e ish-kryeministrit Sali Berisha nga protesta për vdekjen e 7-vjeçares dy ditë më parë në Himarë.

Teksa ishte duke folur për mediat, një qytetar ka ndërhyrë duke i kërkuar Berishës të largohet.

Debati:

Qytetari: Ore ikni nga politika, hiqni dorë nga politika ju pleqtë. Ikni ore!

Berisha: Lere mos e luaj.

Flamur Noka: Militant socialist

Berisha: Janë ata të cilët …

Protestës së thirrur nga shoqëria civile në rrjetet sociale i janë bashkuar Sali Berisha, ish-presidenti Ilir Meta dhe zyrtarë e deputetë të partive opozitare.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img