Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Debati PS-LSI për arsimin, flet Nikolla: Klimë e mirë bashkëpunimi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Debatin mes PS dhe LSI për arsimin, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla e shikon si një klimë të mirë bashkëpunimi. Në studion e lajmeve të Ora News Nikolla tha se nuk janë anashkaluar kritikat.

“Nuk ka as hedhje poshtë shqetësimi dhe nuk ka asnjë lloj dëshire për ta anashkaluar kritikat dhe situatat që vlejnë për të pasur një standard të ri. Është një klimë bashkëpunimi dhe dëshirë për të bërë më të mirën për maturantët”, u shpreh ministrja Nikolla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img