Debati për “Sheshin Skënderbej”: “Bota heq betonin, ti bën të kundërtën”, Rama i përvishet mirë komentuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:59 07-06-2017 Debati për “Sheshin Skënderbej”: “Bota heq betonin, ti bën të kundërtën”, Rama i përvishet mirë komentuesit

Pas lajmit se Sheshi Skënderbej në Tiranë hapet këtë të shtunë zyrtarisht për të gjithë qytetarët, një komentues i shtron një pyetje të drejtëpërdrejtë kryeministrit Edi Rama në profilin e tij në facebook.

Komentuesi thotë se ky shesh është betonizuar, ndërsa e gjithë bota bën të kundërtën duke e zëvendësuar atë me gjelbrim.

“Zoti Rama po cpate me sheshin Skenderbej ishte per mrekulli i mbuluar ne gjelberim per te furnizuar qytetin me ajer te paster. Bota heq betonin dhe vendos gjelberim, ti heq gjelberimin dhe fut betonin!!!! Si shpjegohet kjo!!!! Ç'kuptim ka njehere ?Kjo eshte idjotsi”, shkruan komentuesit.

Rama nuk ka vonuar dhe i përgjigjet: “Injoranca nuk eshte argument thone latinet! Lexo, degjo, kupto dhe mos e betono trurin deri ne fund Ervin”. 

 

fb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0042111873626709
array(1) { ["section"]=> string(106) "debati-per-sheshin-skenderbej-bota-heq-betonin-ti-ben-te-kunderten-rama-i-pervishet-mire-komentuesit-81521" }