Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Debati për emrin e ‘’Arenës Kombëtare’’, FSHF sqaron publikun dhe i kundërpërgjigjet Erion Braçes: Sponsorizimi nuk është praktikë shqiptare, zv/kryeministri nuk e ka të qartë si prononcohet (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Administrator i stadiumit.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img