Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Debati me Jul Dedën, flet Mira Kazhani: S’duhet të isha unë lajm, por të rinjtë që bëjnë gara në TEG (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

”Më vjen keq që u bëra unë lajm jave. Pse dhe kujt i duhet jeta ime personale?! Unë jam e tronditur nga një fenomen që po degjojmë me adoleshentë e te rinj që bejnë gara ne rrigën që të çon në TEG. Duhet të flasim për probleme si këto në rrjet”, tha ndër të tjera Kazhani.

Muç Nano e provokon për Jul Dedën, ajo i përgjigjet: ”S’di pse e tha, une mbaj përgjegjësi ça them vetë. Më ka thënë një herë spartak ngjela: në komunizëm martoheshin njerëzit për të bërë seks”.

Ndërsa sqaroi se shkrimi për Astirin ishte jo për njerëzit, por për formën e protestes dhe kauzën.

”Sa për njerëzit ata, tha Kazhani duhet që të dëmshpërblehen .Unë e që di që do dëmshpërblehen, dhe jam gati ta këmbej shtëpinë time megjithë portal, ia fal gruas që u fye me 130 milion dëmshpërblim. I ndërrojme bashkë. Duhet të mësojmë të futemi në normalitet. Sa për projektin e Unazës, kam rezerva edhe prej disa lajmeve me skandale, por i takojnë drejtësisë. Unë di që aty duhet rikthyer një hapësirë publike dhe se s’ka arsye të marrësh me gure policinë, të ndalojë ambulancat se 80% e shqiptarëve kanë ardhur e i kanë blerë shtëpitë me sakrifica. Prindërit e mi më kanë dhënë këtë model, dhe e kam detyrim ta mbroj”, përfundoi Kazhani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img