Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Debati Kosovë-Serbi, kancelari i Austrisë mbron idenë e papranueshme: Jemi pro dialogut dhe ndryshimit të kufijve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Serbia nuk duhe të anashkalojë që shkëmben mallra të huaje me BE-në në masën 63% dhe vetëm 10% i shkëmben me Rusinë’’, deklaroi Kurz për aspiratat e Serbisë në BE.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img