Hapësire reklamuese

Politikë

DEBATI I PLOTË/ Rama rrëzon gotën: Vagabond. Blushi: Ti nuk ke burrëri. Ndërhyjnë Ruçi, Dade, Hafizi e Balla

Shkruar nga Newsbomb
 Së fundmi Partia e ka kryetarin, kur të mbarojë mandati hapim debat për tjetrin.

GRAMOZ RUCI: Ju lutem deputetë, ta mbyllim këtu këtë debat. Sigurisht, debate ka dhe do të ketë por jemi në mbledhjen e Grupit Parlamentar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese