Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

DEBATI I PLOTË/ Rama rrëzon gotën: Vagabond. Blushi: Ti nuk ke burrëri. Ndërhyjnë Ruçi, Dade, Hafizi e Balla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Së fundmi Partia e ka kryetarin, kur të mbarojë mandati hapim debat për tjetrin.

GRAMOZ RUCI: Ju lutem deputetë, ta mbyllim këtu këtë debat. Sigurisht, debate ka dhe do të ketë por jemi në mbledhjen e Grupit Parlamentar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img