Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Debati i nxehtë mes Çipës dhe Sulos vijon edhe pas emisionit të Ilva Tares (Video pikante)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Situata e trazuar politike në vend duket se ka nxitur edhe debate të ashpra mes kolegëve gazetarë në panelet e emisioneve më të ndjekura në vend.

Kështu, debati mes Aleksandër Çipës dhe Arion Sulos është zhvendosur edhe pas kuintave. Në këtë video pikante ata duket teksa janë aq të përqëndruar në debatin mes tyre saqë nuk iu intereson se po filmohen.

Në emisionin “Tonight”, të gazetares Ilva Tare është diskutuar për zhvillimet e fundit politike të nxitura nga deklarata e kreut të LSI-së Ilir Meta, disa ditë më parë.

Më shumë

spot_img