Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Debati dhe batutat: Ervin Salianji – Anila Bashës, mezi pret të votosh PS-në, ja si ja kthen opinionistja…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Emisioni “Dritare” nga gazetarja Rudina Xhunga, është mbizotëruar nga një debat i ashpër mes të ftuarve, ku opinonistja Anila Basha ka kundërshtuar fort disa nga tezat politike të zyrtarit të PD, Ervin Salianji.

Më poshtë disa momentet më pikante të debatit mes opinionistes Basha dhe Salianjit:

Ervin Salianji: Nuk do të ketë zgjedhje

Anila Basha: Unë dua te votoj më 18 qershor

Ervin Salianji: E di këtë gjë në fakt se mezi pret që të votosh Partinë Socialiste

Anila Basha: Po të ishte për atë punë para disa ditësh ishim për drekë bashkë dhe të dhashë edhe disa këshilla si të bësh opozitë. Edhe në fund drekën e pagova unë 

Më shumë

spot_img