Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Debate të forta në Komisionin Hetimor për 25 prillin, Alibeaj humor me Bardhyl Kollçakun: Ulu Gjeneral se nuk kanë rënë topat akoma, ulu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbledhja e radhës në Komisionin Hetimor për Zgjedhjet po zhvillohet mes debateve të ashpra, nga të dy palët. Në fakt, debati nuk bëhet për faktet dhe ë fakt, debati nuk bëhet për faktet dhe çështjet e rendit të ditës, por për radhën e fjalës.

Socialistët me në krye nënkryetarin e Komisionit Toni Gogu, akuzojnë demokratët se po ju hiqet e drejta e fjalës. Ndërkohë, kryetari demokrat Enkelejd Alibeaj është shprehur se radhën do ta marrin të gjithë me radhë. Mirëpo, ndërhyrjet e deputetëve në fjalën e njëri-tjetrit nuk janë ndalur.

Në një moment, deputeti socialist Bardhyl Kollçaku, ish-drejtues i Forcave të Armatosura është ngritur në këmbë dhe i është drejtuar me tone të larta Alibeajt. Ky i fundit, duke e marrë me humor situatën ia ktheu “Ulu Gjeneral. Ulu Gjeneral. Nuk kanë rënë topat akoma. Akoma nuk kanë rënë.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img