Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Debate për projektbuxhetin e ri, ALIMADHI ironizon FINON: Është nga Gjirokastra, i duhuri për buxhetin. Socialisti inantoset me IBRAHIMIN: Më mirë të mos vinte fare

spot_img

Lajme të ngjashëm

”Ky buxhet është diskutuar dhe është hedhur në letër që javën e kaluar, nuk është bërë sot. Po nuk i pëlqen këtij më mirë të mos vinte fare”, reagoi Fino për Ibrahimin.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img