Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Debat për dëborën, fqinji merr armën dhe qëllon me breshëri plumbash mbi çiftin (PAMJE TË RËNDA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

053f1355c80068c6488ee76989a154c1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pelsivani, ku një mosmarrveshje ka përfunduar me tre viktima.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një cift u ekzekutua nga fqinji i tyre, pasi prej disa kohësh kishin një konflikt.

Mësohet se shpesh palët kishin debatuar shpesh me fqinjin e tyre 47-vjeçar kohët e fundit, për largimit e borës nga oborri i tyre dhe vendosja në oborrin e tjetrit.

Pasi debatuan, autori shkoi në shtëpi mori armën dhe ekzekutoi burrin 50-vjeçar dhe gruaja 48-vjeçare.

Në videon e mëposhtme shihet sesi autori qëllon drejt ciftit, ndërsa ata ulërijne. Kur policia ka mbërritur në vendngjarje, autori ka vrarë veten.

Çifti fatkeq la pas një djalë 15-vjeçar me autizëm, i cili tani jeton me gjyshërit e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img