Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dea Mishel rikthehet me ish-in, kapen "mat" në Paris

Shkruar nga Newsbomb

Dea Mishel Hoxha ka qenë një ndër vajzat më të komentuara përgjatë qëndrimit të saj në Big Brother Vip 2. Dashur pa dashur pjesë e diskutimeve brenda në shtëpi u bë dhe ish- i dashuri i saj, Isli, për të cilin Dea asnjëherë nuk ka hedhur poshtë dashurinë që ka ndjerë.

Epo si duket, ajo dashuri e madhe që të dy kishin prej vitesh nuk ka marrë fund. Çifti janë kapur “mat” në Paris dhe duken të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dea me Islin ne Paris Dea me Islin ne Paris

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese