Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Dea Mishel bën deklaratën e fortë: Në Tiranë vajzat marrin shtëpi me qera që të ushtrojnë prostitucion

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme në “Trotuar” ishte caktuar një temë mjaft pikante e cila akoma dhe sot vazhdon të shkaktojë debat dhe polemika.

“A duhen legalizuar shtëpitë publike dhe prositucioni” ishte tema e cila  nxiti një sërë diskutimesh në studio mes të ftuarëve.

Dea Mishel rrëfeu një eksperiencë të sajën  duke thënë se një zonjë e kishte pyetur nëse ushtronte prostitucion në zyrën e saj kur ishte e shoqëruar me shoqet.

“Mora një zyrë me qera për të ushtruar profesionin tim, arkitekte, dhe një ditë isha me shoqet e mia.

Vendosëm të porosisnim pica , dhe njëra nga shoqet zbriti poshtë për ta marrë te djali që po e sillte. Të nesërmen një zonjë që jeton në atë pallat më pyeti hapur nëse unë ushtroja prostitucion . Kjo pyetje vjen pasi kjo gjë ndodh shpesh në disa lagje në mes të Tiranës”- tha Dea.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img