De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Publikuar tek: sport, më 23:23 15-06-2016 De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Gianni De Biasi është shprehur pas humbjes ndaj Francës se kuqezinjtë kanë luajtur shumë mirë dhe për këtë nuk duhet të zhgënjehen.

Trajneri i kombëtares shqiptare tha se Shqipëria ka merituar më shumë dhe humbja ishte mëkat.

“Ishte një ndeshje shume e mire dhe ishte mëkat qe nuk kemi mundur ta ruajmë deri ne minutat e fundit. Kemi merituar më shumë nga kjo ndeshje, pasi kemi treguar paraqitje fantastike”, tha De Biasi për "Supersport".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098769664764404
array(1) { ["section"]=> string(55) "de-biasi-flet-pas-ndeshjes-nuk-e-merituam-humbjen-43645" }