Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

David Nikolli

Lajme të ngjashëm

Banorët e Zharrëzës

Avniu

Dionis Senjo

Zjarrfikësit

Gerta Loku

http://www.newsbomb.al/e-pabesueshme-23-vjecarin-mirditor-e-plagosin-gjate-gares-ne-serbi-por-lufton-deri-ne-fund-dhe-fiton-medaljen-e-arte-per-shqiperine-86877

Më shumë