Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Dasmorët nuk kontrollojnë gëzimin, “kërcet” arma në mes të dasmës, alarmohet policia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Prishtinë ku gjatë një feste familjare ka patur të shtëna me armë.

Sipas njoftimit të policisë dyshohet se arma e përdorur gjatë dasmës është gjetur në një kontejner së bashku me një gëzhojë.

“Njësitë policore pas pranimit të informatës për të shtëna me armë zjarri, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aty kanë takuar të dyshuarin mashkull kosovar i cili ka pranuar se ka shtënë me armë me gas pasi kishin një aheng familjar.

 Arma e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, është gjetur në një kontejner se bashku me një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img