Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Në ditëlindjen e Salsanos, e veshur me fustan të bardhë Erjola vendosi që të suprizonte njeriun e saj të zemrës duke i vënë unazën në gisht.

Nga fotot e publikuara në rrjet Salsano dhe Erjola dhe dy vajzat e tyre të vogla shihen teksa festojën të lumtur buzë detit.

Më shumë

spot_img
spot_img