Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dasmë në shtëpinë e Big Brother, “martohen” Ilnisa dhe Meritoni

Shkruar nga Newsbomb
Dasmë në shtëpinë e Big Brother, “martohen”
Ilnisa dhe Meritoni do të martohen sot në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Çdo vit në shtëpinë e Big Brother banorët improvizojnë një dasmë, zgjedhin çiftin dhe festojnë për martesën e tyre,sigurisht në kuadër të lojës. Kujtojmë se në edicionin e vitit të kaluar nuse e dhëndër u veshën Kiara dhe Luizi, të cilët tashmë në jetën reale janë të martuar dhe në pritje të një fëmije. Lexo edhe: Nxitën vajzën të qajë? Reagon familja e Ilnisës: Dyshuat lotët e një fëmije… Vallë do të kenë Ilnisa dhe Meritoni të njëtin “fat” si Luizi me Kiarën? Illnisa dhe Meritoni kanë treguar afrimitet me njëri-tjetrin gjatë qendrimit në shtëpi. Por deri më tani nuk janë deklaruar çift. Mbetet për tu parë nëse raporti i dyshes do të transformohet në një romancë, ose do të mbtetet thjesht një njohje, ose miq. © Video Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese