Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dasma madhështore e Arbana Osmanit, moderatores i mbërrijnë fotot

Shkruar nga Newsbomb

Një muaj më parë në Como të Italisë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj i thanë “po”  njëri-tjetrit. Mes njerëzve të zemrës ata u betuan për dashuri të përjetshme. E teksa kanë kaluar plot ditë nga ky moment, së fundmi  kanë mbërritur edhe fotot magjke nga dasma  e endrrave.

Ka qenë vetë Arbana e cila ka treguar përmes disa fotove ngjarjet e javës, dhe në fund të galerisë ishin dhe të gjitha fotot nga ceremonia e dasmës.

Nuk dihët nëse këto foto do të dalin nga telefoni i moderatores dhe të publikohen të gjitha në Instagramin e saj, mirëpo nga aq pak sa pamë kemi ngelur pa fjalë!

© Credits Arbana Osmani Instagram

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese