Dashuria nuk njeh moshë, trondit i riu me të dashurën 91-vjeçare: Më pëlqejnë të moshuarat sepse janë të pjekura (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:42 25-09-2017 Dashuria nuk njeh moshë, trondit i riu me të dashurën 91-vjeçare: Më pëlqejnë të moshuarat sepse janë të pjekura (VIDEO)

Për këtë çift dashuria nuk njeh vërtet moshë, ajo është 91 vjeç ndërsa ai vetëm 31 vjeç.

Bëhet fjalë për Kyle dhe e dashura e tij Marjorie, e cila logjikisht mund të ishte stërgjyshja tij, por i riu ndan me të momente mjaft intime.

“Më pëlqejnë gratë e moshuara sepse ato janë të pjekuara. Më pëlqen qafa dhe vijat që ajo ka në qafë”, shprehet 31-vjeçari.  Gratë shqetësohen kur gjoksi i tyre varet, por ky nuk është aspak problem për të riun.

Gjithashtu, 31-vjeçari ka një marrëdhënie edhe me një 68-vjeçare, me të cilën është njohur në një faqe interneti. Shumica e njerëzve mendojnë se i riu krijon lidhje me gratë e moshuara për të përfituar nga paratë e tyre. Por, Kyle i injoron komentet e tyre.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë do të thoshte me të? Merkel me një karotë në dorë gjatë fushatës
Obama nuk është më President, por shikoni se si “çmenden” ende njerëzit pas tij (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01118803024292
array(1) { ["section"]=> string(122) "dashuria-nuk-njeh-moshe-trondit-i-riu-me-te-dashuren-91-vjecare-me-pelqejne-te-moshuarat-sepse-jane-te-pjekura-video-93558" }