Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Dashuria nuk njeh moshë, por as limite”, modeli martohet me nëntë gra, habit me arsyen

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modeli Brazilian Arthur O Urso vendosi të martohej me nëntë gra në një ceremoni kolektive për të festuar kështu “dashurinë e lirë’. Ceremonia e dasmës u zhvillua në një kishë katolikë në qytetin e Sao Paulos, në Brazil.

Më parë modeli ishte i martuar vetëm me blogeren Laura Kazaki, derisa dyshja tashmë kanë kaluar së bashku muajin e mjaltit.

Ai vendosi të zyrtarizojë martesën me nëntë gra të tjera për të festuar ‘dashurinë e lirë’, si dhe për të protestuar kundër monogamisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img