Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Dashuria ime”, Dua “kokë e këmbë brenda” me Anwar-in, nuk kursen fjalët e ëmbla për partnerin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Që prej vitit 2019, Dua Lipa dhe modeli amerikan, Anwar Hadid janë në një lidhje.

Gjatë gjithë kësaj kohe si këngëtarja njëjtë dhe Anwar nuk kanë kursyer fotot dhe videot afër njëri tjetrit.

Së fundmi, Dua bashkë me familjen e saj janë duke shijuar disa ditë pushimi në Shqipëri, e duke qenë se Anwar është bërë i pandashëm nga Dua edhe ai ka vizituar për herë të parë vendin tonë.

Gjatë gjthë kësaj kohe, Dua ka mbajtur të informuar fansat e saj dhe ka publikuar çdo moment nga pushimet. 

Këtë të dielë, këngëtarja me famë botërore ka postuarr një foto teksa shihet mjaft e dashuruar krah Anwarit.

“Dashuria ime”, shkruan Dua krah fotos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img