Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

“Dashuria e jetës sime”, Leonita publikon foton me Granit Xhakën, dedikimi i ëmbël për bashkëshortin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Bashkëshorti, miku im më i mirë, dashuria e jetës time, Granit Xhaka”.  Kështu e quan Leonita, gruaja e Granit Xhakës, bashkëshortin e saj. Ajo së fundmi ka publikuar një foto të çiftit.

Dyshja shfaqen të qeshur pranë njëri-tjetrit , ku herë pas here nuk hezitojnë të shprehin hapur dashurinë e tyre.

Leonita dhe futbollisti janë prindër të dy vajzave, Ayana dhe Laneya, ku kjo e fundit erdhi në jetë vetëm pak muaj më parë.

Më shumë

spot_img
spot_img