'Dashuria e jetës sime', Albano Bogdo prezanton vajzën që i ka marrë zemrën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 20-06-2019 'Dashuria e jetës sime', Albano Bogdo prezanton vajzën që i ka marrë zemrën (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Albana Bogdo, ka zbuluar pak minuta më parë me anë të një fotoje të publikuar në në ‘Instagram’ më shumë rreth jetës së tij private.

Albano ka ndarë me ndjekësit e tij një foto shumë të ëmbël krah partneres së tij aktuale, e cila siç është një vajzë bionde.

'Dashuria e jetës sime', ka shkruar Bogdo bashkangjitur me foton, e  cila i ka surprizuar të gjithë për shkak se deri më tani aktori ka preferuar mos të flasë në asnjë moment për këtë pjesë.

Menjëherë pas këtij momenti në Instagram-in e Albanos kanë mbërritur urime të ndryshme nga të gjithë ndjekësit dhe miqtë e aktorit.

 

Screenshot_20-6.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091111660003662
array(1) { ["section"]=> string(84) "dashuria-e-jetes-sime-albano-bogdo-prezanton-vajzen-qe-i-ka-marre-zemren-foto-169007" }