Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Dashuri në kohërat e vaksinës”, Rama publikon fotot e gjyshërve që shkojnë për t’u imunizuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

725e235b1298e5db150c33df2cae319c

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale disa foto të personave të moshuar që shoqërohen nga nipërit apo bashkëshortet dhe shkojnë për t’u vaksinuar.

“Dashuri në kohërat e vaksinës. Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku një nip shoqëron gjyshin, një partner partneren e dekadave, vajza e djali prindërit. Shumë dashuri në këtë galeri fotosh. Kaq duhet”, shkruan Rama.

Kujtojmë që në Shqipëri ka nisur prej javësh vaksinimi i mjekëve, infermierëve dhe personave mbi 80 vjeç.

❤️❤️Dashuri në kohërat e vaksinës? Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku…

Posted by Edi Rama on Tuesday, 2 March 2021

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img