Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dashuri e pashtershme, Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë në krah (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledri Vula dhe Sara Hoxha para pak muajve u bënë prindër për herë të parë. Çifti e pagëzoi vogëlushen e tyre me emrin e veçantë Poem Blu.

Ardhja në jetë e së voglës, ishte një bekim për dyshen, të cilët vazhdimisht ndajnë foto dhe video me ndjekësit, ku marrin urime dhe komente të shumta për të voglën e tyre.

Për të treguar dashurinë e pashtershme për të bijën, reperi ka bërë një tatuazh me emrin e vogëlushes në krah.

Ai ka postuar edhe foto ku shihet tatuazhi “Poem” në krah, teksa ka marrë pëlqime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img