Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dashnor Diko i rrëfehet deputetit: Nuk kam votuar për 30 vite, por me 25 prill do dal kundër hajdutëve që janë ndarë në tre tufa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de962fa397025135ef65bc062f5d2b7c

Deputeti Myslym Murrizi ka konsumuar një kafe me këngëtarin e njohur Dashnor Dikon në fshatin Adriatik të bashkisë Divjakë.

Gjatë bisedës, Diko i ka thënë se nuk ka votuar që prej 22 marsit në 1992, për ata që bëjnë sikur ‘zihen’ me njëri-tjetrin.

Por siç duket, Murrizi e ka bindur që të votojë me 25 prill 2021, sipas tij kundra mashtruesve që janë ndarë në tre tufa.

“Nje kafe me Dashnor Dikon ne fshatin Adriatik te bashkise Divjake

Nuk kam votuar ndonjeher tha Dashnori pas 22 marsit 1992 per hipokritet komunist qe kane qeverisur Shqiperine  prej 28 vitesh duke vjedhur se bashku e duke mashtruar Shqiptaret sikur “zihen” me njeri tjetrin

Me 25 prill do te votoj patjeter kundra mashtrueseve qe jane ndare ne tre tufa dhe nderrojne karriket e pushtetit me njeri tjetrin duke u tallur me Shqiptaret”,- shkruan Myslym Murrizi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img