Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dash Shehi ‘Live’ me ndjekësit: Ky është numri im i telefonit, më mbështesni me vota në 25 prill (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, i renditur i 13-ti në listën e opozitës në Tiranë, kërkon mbështetje nga qytetarët për të marrë votëbesimin e tyre në 25 prill, për një tjetër mandat në Kuvendin e Shqipërisë.

Në një komunikim direkt me ndjekësit në faqen e tij në Facebook, teksa u ka ftuar që të votojnë për emrat që duan, Shehu u ka dhënë edhe numrin e telefonit.

Më tej u ka kërkuar që nëse kanë dëshirë të mbledhin sa më shumë vota për të votuar nr. 13, pozicionin që ai ndodhet në listën e Tiranës.

“Nëse duam t’i afrohemi Europës duhet të ndryshojmë dhe ndryshimi fillon nga ndryshimi i qeverisë. Nëse nuk ndryshojmë këtë kryeministër, të gjitha gjërat janë minimale, unë do t’ju ftoja të votojmë për ndryshimin. Hajde zgjedhim ata njerëz që ju ju duken më të mirë brenda listave që janë. Unë jam nr. 13 do e përsëris. Unë do doja meqw s’jam pjesë e strukturave të mëdha do të doja dhe ndihmën tuaj, kush do të kontribuojë, kontribut moral asgjë tjetër. Të mbështesi. Ne po komunikojmë për fushatën dhe unë do të doja, edhe ndihmën tuaj, kushdo të kontribuojë, të mbledhë vota të mbështesë nr. 13. Unë po u jap nr. e telefonit, 0686014414, e-mail-in [email protected] megjithatë është faqja ime e internetit, do t’i keni të gjitha të dhënat. Do t’ju ftoja të kontribuoni ata që ndiejnë”, tha Shehi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img