Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Dash Shehi i “trembet” patronazhistit: Ai sharlatani, gomari socialist që spiunon te shkallët e pallatit mund të na vjedhë paratë, se votën po e po

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i Partisë Demokratike në Tiranë, Dashamir Shehi, ka folur për lajmet që kanë qarkulluar së fundmi në media, ku Partia Demokratike akuzon PS-në se ka marrë të dhënat private të qytetarëve shqiptarë dhe çdo person ka një patronazhist.

Shehi ka shpërhyer në akuza në emisionin “Opinion”, ku i ka quajtur patronazhistin “gomar socialist dhe sharlatan”, ndërsa shtoi se ai person mund t’i vjedhë paratë që ka në bankë.

“A e patë se çfarë ka ndodhur parmbrëmë, që na kanë vënë të gjithë nga një patronazh? Që ti ke edhe numrin e kodit tat e ka një sharlatan atje, një gomar socialist që spiunon te shkallët e pallatit, që mund të të vjedhë paratë ty, po votën po e po. Që vjen të bën presion ty, që ka marrë edhe kodin e bankës. A e kupton ku ka arritur ky vend, dhe ne diskutojmë a është i gjatë Basha. Ore Basha është yll”, tha Shehi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img